Kvalita

zlato-valounyTým našich expertů či poradců má dlouhodobé zkušenosti na komoditních a kapitálových trzích z ČR, Evropy a Asie.
Bezpečnost je esencí každé transakce od podpisu smlouvy, až po dodání k Vám, nebo do trezoru banky. Zdarma jsou pojištěny všechny menší zásilky doručované PPL. Pro doručení větších zásilek a dovozu zlata z ciziny používáme profesionálních služeb bezpečnostních agentur.

Profesionalita

Už u investice kolem 500 tisíc Kč je vhodné diverzifikovat, tedy rozložit na větší celky s dlouhodobou uchovatelností (cihly 1kg, 500g, 250g) a na menší celky s okamžitou směnitelností – likviditou pro případ nouze (slitky 100g, 50g, uncovky 31g). V jakém poměru? Tak to záleží na Vašich cílech a ambicích, k němž se rádi vyjádříme.
Zlato je ve velmi silném růstovém trendu, který bude s velkou pravděpodobností pokračovat i v dalších letech.
Naše schopnost Vaše zlato okamžitě vykoupit za spotové ceny je jedním z pilířů naší profesionality.

Diskrétnost

Naše služby jsou maximálně diskrétní a také jsou nyní rychlejší, výhodnější, efektivnější. To vše bez ohledu na finanční krize, které přichází a zase odchází.research paper for saleessaysource buy essays

Would you really need assist with your own school chores? Just give you and me an individual’s paper guidelines, and additionally we are going to meet you will aided by the top paper author inside of your issue essay writing service online